Projelendirme

Yangın söndürme sistemlerinin kurulumu konusunda, uzman mühendis kadromuzla birlikte ilgili saha koşulları dikkate alınarak, güncel dizayn ve hesap yazılımları ile uluslaraarası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.
Süpervizörlük

Zeplin AŞ. Yangın Söndürme Sistemleri olarak satışını yaptığımız yangın söndürme sistemlerinin montajı konusunda gerekli uzmanlık desteği vermekteyiz.
Danışmanlık

Yapıların risk analizlerinin yapılarak derecelerinin belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yangın riskine karşı alınması gereken tedbirler konularında müşterilerimize uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Ürün Temini

Yangın söndürme sistemleri ekipmanlarını, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararasi firmalardan tedarik etmekteyiz. Bunun yanısıra güncel stok politikamız sayesinde hızlı yedek parça ve malzeme teminini sağlamaktayız.
Uygulama ve Montaj

Alanında uzmanlaşmış mühendis kadromuz ve teknik ekiplerimizle birlikte, faaliyet alanına özel erken uyarı sinyalleri sağlayan yangın ihbar ve alarm sistemlerinin, otomatik söndürme sistemlerinin projelendirme, uygulama ve anahtar teslim kurulumu gerçekleştirilir. Kurulumu tamamlanan otomatik yangın söndürme sistemlerinin, Beta Sistem mühendisleri tarafından test adımları uygulanarak fonksiyon testleri gerçekleştirilir. Devreye alma işlemi yapılarak sistemler çalışır şekilde kullanıcıya teslim edilir.
Teknik Servis ve Bakım

Kurulmuş olan otomatik yangın söndürme sistemlerinin uzun yıllar sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamak adına yapılacak servis-bakım sözleşmesiyle periyodik bakım, onarım ve kontrolleri yapılarak servis raporları düzenlenmesi işlemleri gerçekleştirilir. Bu sayede, ileriye dönük olarak sistemlerde oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi ve gerekli önlemlerin alınması sağlanır. Ayrıca teknolojik değişim ve gelişmelerin, bakımı yapılan mevcut sistemlere uygulanmasıyla sistemlerin teknolojik açıdan yenilenmesi yapılmış olur.